Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz

Derix ilaç ecza deposu medikal, 2019 yılında kurulmuş bir şirket olmasına rağmen, ilk ayından itibaren hızla büyümeye başlamıştır ve şirketin amacı, Türkiye ve yurtdışındaki müşterilerine en doğru ürünü, en uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde tedariğini sağlamaktır.
Diğer bir bakış açısı da, tedarik ettiğimiz ürünlerle milyonlarca insana dokunabilmek ve sağlıklarını sağlamaktır.
İnsan sağlığı odaklı , dürüst ve ilkeli anlayışı ile sağlık sektöründeki en son teknoloji ile entegre yapısıyla dünya standartlarında kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Misyonumuz

Misyonumuz, sektör dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek sektördeki öncü konumunu sürdürmek, ilaca ve tıbbi cihaza erişim açısından hastaneler, ilaç tedarikçileri, tıbbi cihaz tedarikçileri arasında yer alan güvenilir kurum kimliğini korumak, kaliteli hizmet sunmak, en fazla ürün çeşidi, en son teknoloji imkanları ve “İyi Dağıtım Yöntemi” ilkeleri doğrultusunda, en uygun ticari koşullarda bu hizmeti sağlamaktır.
Sürekli gelişen sağlık sektörünü en iyi şekilde analiz etmek ve müşterilerinin beklenti, ihtiyaç ve taleplerini “güvenilir ve hızlı” ilkesi çerçevesinde, en fazla ürün çeşitliliği ve son teknolojiyi kullanarak etkin ve verimli bir şekilde karşılamaktır.